X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Misyonumuz

Müşterilerimize, kesintisiz verimli bir şekilde kullanabileceği  hizmetleri en kaliteli biçimde sunmak. Müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bireysel ve Kurumsal pazarda en iyi konuma gelmek, Pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’ de Hosting, Cloud, SSL ve Sanallaştırma çözümleri denildiğinde akla gelen ilk isim olmaktadır.

2013-2014 Yılları içerisinde İstanbul’ da kurulan firmamız, müşteri odaklı çalışmalarımızda profesyonelliğini kanıtlamış sektöründe öncü olmuştur. Verdiğimiz Hizmetlerde kurumsal ve bireysel pazarda ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamızı kurumsal ve bireysel pazarda en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’ deki bilişim sektörlerinde ilk sıralara gelmektir.

2017-2018 yılı içerisinde yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile birlikte ülkemizdeki rakipsiz pozisyonunu pekiştiren Topaloğlu Bilişim, yüksek kalite anlayışını kanıtlamış, şirket yapısı ve bünyesine adapte etmiştir. Uzmanlığını, Hosting, Cloud, Data Backup SSL vb. Online hizmetler ile birleştiren Topaloğlu Bilişim, hem Türkiye’deki müşteriler, hem de Avrupa’ da ki müşterilerimiz için son derece güvenilir hizmet sağlamaktadır, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler kesintisiz alt yapımızla birlikte güvenilirlik sunmaktadır.


Top